חברת הפקות מובילה “PROFI Entertainment” מתכבדת להזמינכם לחגיגה קסומה של היובל העשירי לאירועי הסילבסטר – אירוע יוקרתי מיוחד במינו בסגנון ה- «GLAM » , אשר ייערך על שטיח אדום באולמי המראות של המלון היוקרתי «לאונרדו סיטי טאוואר» («שרתון סיטי טאוואר» לשעבר).

מזה עשר שנים ברציפות אנו מוכיחים כי אין השווים לנו בתחום המקצועיות והאירגון של נשף הסילבסטר עשיר בפנטזיה ומפואר להפליא.
חגיגות שנת 2014 החדשה והיובל העשירי לנשף יוקרתי זה– זאת חגיגה כפולה ומפוארת ואנו בטוחים כי ערב זה יישאר בזכרונכם לעד!
התכנסות האורחים תתחיל בשעה 21:30 באולם המלון «לאונרדו סיטי טאואר».
לאורחים המגיעים לנשף מצפה קבלת פנים חגיגית באולם אלגנטי בליווי של צלילי פסנתר לבן עתיק ומיתרים מענגים של רביעיית כנריות וירטואוזיות. תוכלו להינות ממנות השף במזנון מפואר, ואז להיסחף אל תוך מערבולת התענוגות עם רקדניות ברזילאיות בתלבושות ססגוניות.
ב-22:30 ייפתחו בפניכם דלתות האולם המלכותי של המלון אשר יהפוך בלילה זה לאגדת סילבסטר קסומה. לצלילי פעמונים והקשת כוסות תציינו את תחילת השנה החדשה יחד עם אנשי העסקים המובילים, אנשי נציגויות דיפלומטיות וקונסוליות, אנשי מפתח של תרבות ישראלית ורוסית, עיתונאים , עורכי-דין, דוגמניות צמרת וצעירי הבירה.
לאחר ששני מחוגי השעון יצביעו על 12, ימשיך קרנבל השמחה עם הופעותם של מיטב אומני פופ רוסי-ישראלי ותוכנית מופעים ייחודית.
במהלך הערב בכל ארבעת האולמות יפעלו מצלמות ניידות שישדרו בזמן אמת על גבי שנים עשר מסכי ענק את חגיגת היובל הקסומה.
נשף חסר תקדים בגודל והשקעה יפתח את שנת 2014 בליל הסילבסטר ויהפוך לאבן דרך בתחום הבידור האליטיסטי של השנה החדשה.
גם אתם מוזמנים להשאיר את חותמכם בשדרת התהילה של עסקי הבידור הרוסי-ישראלי ולהשאר עם זכרונות בלתי נשכחים אודות ליל הסילבסטר החגיגי.
INFO:
רח’ זיסמן 14, לאונרדו סיטי טאואר, רמת גן, בסמוך לבורסה ליהלומים
כתובת משרדנו לרכישת כרטיסים: קניון רוטשילד, רח’ רוטשילד 45, קומה 3, ראשון לציון
פרטים והזמנות בטלפון: 03-9667575, 054-3330888, 054-7551000
פקס 077-3308837
דוא»ל profiru@gmail.com

Откликов 3 to “חגיגות שנת 2014”

  1. חברת הפקות מובילה “PROFI Entertainment” מתכבדת להזמינכם לחגיגה קסומה של היובל העשירי לאירועי הסילבסטר – אירוע יוקרתי מיוחד במינו בסגנון ה- «GLAM » , אשר ייערך על שטיח אדום באולמי המראות של המלון היוקרתי «לאונרדו סיטי טאוואר» («שרתון סיטי טאוואר» לשעבר).

  2. חברת הפקות מובילה “PROFI Entertainment” מתכבדת להזמינכם לחגיגה קסומה של היובל העשירי לאירועי הסילבסטר – אירוע יוקרתי מיוחד במינו בסגנון ה- «GLAM » , אשר ייערך על שטיח אדום באולמי המראות של המלון היוקרתי «לאונרדו סיטי טאוואר» («שרתון סיטי טאוואר» לשעבר).

  3. חברת הפקות מובילה “PROFI Entertainment” מתכבדת להזמינכם לחגיגה קסומה של היובל העשירי לאירועי הסילבסטר – אירוע יוקרתי מיוחד במינו בסגנון ה- «GLAM » , אשר ייערך על שטיח אדום באולמי המראות של המלון היוקרתי «לאונרדו סיטי טאוואר» («שרתון סיטי טאוואר» לשעבר).

Оставить комментарий

(обязательно)

(обязательно)